Jak náš systém funguje

Náš systém dokáže zachránit lidské životy! 
Systém je schopen detekovat změny ve stavbě ještě než se bezpečnost stavby dostane na kritickou úroveň. Zároveň díky naměřeným hodnotám ukazujících na změny v konstrukci umožňuje lepší plánování údržby (typicky lze zjistit opotřebení mostu ještě ve chvíli kdy ho lze zachránit opravou a není třeba např. jeho demolice a celkové nahrazení).

Monitorovací systém Statotest je navržen tak, aby nepřetržitě hlídal technickou bezpečnost staveb a v akutních případech Vás přímo informoval. Jde o komplexní službu, která je postavena na pravidelném odesíláním dat v reálném čase a upozornění dle přednastavených limitů.

Neodmyslitelnou výhodou celého systému je napájeni bateriemi, díky kterým je možné sensory připevnit téměř kdekoliv a na daném místě vydrží radu let. Čidla odesílají informace pomocí IoT sítí do cloudu, kde jsou neustále v reálném čase vyhodnocována, a proto je možné detekovat změny ve stavbě v okamžiku jejich vzniku.

Ing. Petr Klokočník
CEO 

Nejčastější otázky

Proč si nás vybrat

Vždy dostupný

Systém monitorování a hlášení nenadálých událostí je dostupný 24/7, a to kdekoli po světě. Na náš systém se můžete spolehnout.

Kvalifikovaný tým

Máme know-how, které využíváme ve vývoji aplikací jak pro nás, tak i pro naše klienty. Můžete se na nás obrátit i vy!

Férové ​​ceny

Naše služby jsou dostupné pro všechny. Máme průhlednou cenovou politiku a možnost konfigurace dle potřeb dané aplikace

Vlastní technologie

Mnoho našich řešení bylo vyvinuto ve spolupráci s výzkumnými institucemi nebo univerzitami.

Adresa:

U Jezu 525/4, 460 01 Liberec